קטגוריות
מבצעים
Ninja V

BU111

BU110

CP-D90DW

DVD EZMAKER 7 (C039)

CP-D80DW

CP-M15E

CP-D70DW


וידאו קונפרנס

בתקופה בה טכנולוגיות השידור מאפשרות כמעט לגעת בהתרחשויות באמצעות שידורים בהפרדה גבוהה ובתלת מימד, הארגונים העסקיים הם המרוויחים הגדולים. מדוע? כי היכולת לבצע שיחות וידאו שיחסכו נסיעות לסניפים מרוחקים, הפך למוחשי לפחות כמו טכנולוגיות השידור המתקדמות, ומאפשר חיסכון עצום בזמן ובעלויות.

וידאו קונפרנס – הפלא השמיני?

תשכחו את כל מה שידעתם על וידאו קונפרנס. לא מדובר על שיחות שנתקעות במסנג'ר, אלא על הדבר הכי קרוב לפגישת אנשים פנים אל פנים. כיצד זה מתאפשר? ראשית, ההתפתחות הטכנולוגית מאפשרת לעסקים לרכוש רוחבי פס גבוהים, המאפשרים העברת וידאו ואודיו באיכות גבוהה באמצעות תעבורה של נפחי מידה גבוהים. שנית, ציוד הקצה הדרוש לביצוע וידאו קונפרנס איכותי הולך ומשתפר עם השנים. אילו מערכות וידאו קונפרנס יתאימו לצרכים שלכם?

וידאו קונפרנס – בחירת מערכות וידאו

אפשר להסתפק במערכות וידאו בסיסיות, במידה ומטרתן היא קיום פגישה עסקית בה רואים את הצד השני. לעומת זאת, מעבר משותף על שרטוטים או מוצרים הנמצאים בבנייה, מצריכים ירידה לפרטים הקטנים ביותר. לצורך כך כדאי להצטייד במצלמת HD, ובטלוויזיה גדולה דייה – אף היא בטכנולוגיה של הפרדה גבוהה. במסגרת האפשרויות המתקדמות ניתן לרכוש כיום מצלמות המתאימות את עצמן לכמות התאורה בחדר, וכן מצלמות בעלות ראש מתכוונן עליו אפשר לשלוט מאתרים מרוחקים.

וידאו קונפרנס יציב

כדי לספק איכות וידאו ושמע איכותיות, על חיבור האינטרנט לתמוך כאמור בנפח תעבורה גבוה. לצורך כך יש להצטייד בקווי תקשורת גדולים ויציבים שיאפשרו את כל אלו. יציבות זה שם המשחק גם כאשר מדובר בתמיכה טכנית: רכשתם מערכת וידאו קונפרנס מתקדמת? חשוב לוודא שתינתן לכם תמיכה מהירה ויעילה במידה ותצטרכו. תמיד אפשר להתגבר על מערכת וידאו קונפרנס שלא פועלת כהלכה, בהנחה שלוקחים שוב בחשבון נסיעות ארוכות... באמצעות וידאו קונפרנס ניתן לבצע גם שורה של פונקציות מתקדמות, למשל יכולת לנהל שיחת וידאו עם מספר רב של משתתפים. אפשרות נוספת מספקת יכולת להעביר לצד השני את המתבצע על המחשב שלכם.

רוצים לשדרג את העסק? הצטרפו לדור הבא של פגישות העסקים מבלי שתצטרכו לקום מהכסא.

 
Copyright © videoset - פתרונות בתחום הווידאו המקצועי והתעשייתי
בניית אתרים  |   חנות וירטואלית  |